Anasayfa Gümrük Muşavirliği Uluslararası Mümessillik

   

   » T.C. Gümrük Müsteşarlığı

   » Sanayi ve Ticaret Bakanlığı

   » Dış Ticaret Müşteşarlığı

   » Antalya Ticaret Odası

   » Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği

   » T.C. Merkez Bankası

   » Devlet İstatistik Enstitüsü© Copyright 2006 - İpek Grup Şirketler Topluluğu, Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Fon Bilgisayarİpek Danışmanlık Turz.Nak.İth.İhr.San.ve Ticaret Limited Şirketi 1998 yılında Antalya’ da kurulmuştur.

Şirketimiz daha çok Dış Ticaret konusunda danışmanlık hizmeti vermekte ve aynı zamanda ithalat ve ihracatçı kimliği de bulunmaktadır.

Kuruluş tarihimizden bugüne kadar bir çok yerli ve yabancı yatırımcılara yapmış olduğu danışmalık hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti birinci planda yer almaktadır.

Danışmanlık faaliyet konuları Dış Ticaret Mevzuatına bağlı ilgili mercilerdeki işlemler, ithalat,ihracat,transit, serbest bölgeler ve gümrük işlemleri için gerekli fizibilite çalışmaları ve ön müsaade için gerekli belgelerin alımları,lojistik hizmetleri ve Banka Kambiyo işlemleri yerli iş süreçlerinin takibi, teminat ve taahhütlerin kapatılması, yatırım teşvik belgesi çıkarılması, kontrol belgesi vb. işlemlerin alımlarını gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz,müşterilerine özgü bilgileri, müşterilerimizin izni olmaksızın 3.taraflarla paylaşmayacağımızı taahhüt ederiz.

Ünvan : İPEK DANIŞMANLIK TUR.NAK.İTH.İHR.SAN ve TİC.LTD.ŞTİ.

Şirket Ortakları : ADEM METE VURANOK - METİN VURANOK

Sermaye : 100.000,00 TL

Mersis No : 0479007464100013

Vergi Dairesi : ANT.KURUMLAR

Vergi No : 479 007 4641

Tic.Sic. No: 28859

 

 

 Anasayfa İletişim